Ziyaretçi Defteri
Name
Content
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

Mustafa Mollaoğlu

بِسْــــــــــــــــــــــﷲمِ ِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

اَلْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ. وَ الصَّلاَةُ وَ السَّلاَمُ عَلَي رَسُولِناَ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ صَحْبِهِ اَجْمَعِينَ.


Pek muhterem Dr. Nihat Koca Bey kardeşim.Öncelikle gayri müslim bir ülkede böylesine önemli hizmeti icra ettiğinizden dolayı Avusturya'da yaşayan tüm Müslümanlar ve gurbetçilerimiz adına sizleri canı gönülden tebrik ediyor,başarılarınızın ve hizmetlerinizin devamını diliyorum.Siz bu sünneti icra ediyorsunuz ümmeti Muhammed'e ,Allah'ta onlara farzlarının edasını nasip etsin.Siz ümmetin çocuklarının sünnetini yapıyorsunuz,Allah'ta sizin çocuklarınıza iki dünya saadeti versin.Hayırlı evlatlar eylesin.
08.06.2010 tarihlerindede benim ikizlerim Muhammed ve İsa'yı Hz. İbrahim ile Hz. Muhammed'in sünnetine erdirdiniz.Allah razı olsun.Bilvesile Selam,sevgi,saygı ve tebriklerimi sunuyor,daha nice hayırlı hizmetler diliyorum.

Çocuklar : Muhammed ve İsa Mollaoğlu

Mustafa Mollaoğlu
Dünya Müslüman Alimler Birliği
Avrupa Fıkıh ve Araştırma Konseyi ve İGMG MYK üyesi

Salı, 08 Haziran 2010

Ali CAN

Değerli Nihat Kardeşim,
Bugün burada yeğenim METEHAN'ın sünnetini sizlern hünerli elleriyle sağlıklı bir şekilde icra etmiş olduk.Çok sağolasın benim söylemek istediğim Allah (c.c) hamd ve şükürler olsun diyarı gurbet olarak yola çıktığımız ve yarım asırlık(50 yıl) bir sürecin bizler için çok da kolay geçmediği özellikle temel ihtiyaçların biride sünnet sağlığı ve inançsal bir ibadet olayını yapacak,yaptıracak ortamları bulamazken bugün hamd olsun bir çok alanda uzman ehil ellerimiz var.Ben bu vesileyle yeğenim Metehan'a geçmiş olsun derken sevgili kardeşim Dr. Nihat bey'ede sağlıklı,mutlu,huzurlu bir yaşam yaşam,yaşamı boyunca başarılı bir kariyer Allah (c.c) dan diliyorum.Allah (c.c) yar ve yardımcın olsun.

Saygılarımla,   Ali CAN
Avusturya Türk Federasyonu Genel Başkanı

Pazar, 06 Şubat 2011

Serhat Güngör

Oğlumuz 7 aylık ve sünnet oldu. Allah herkesin yardımcısı olsun. Biz Fransadan Viyana ya sünnet için geldik.

Değerli Doktor Nihat beye çok teşekkürler, Fransadan selamlar

Baba: Serhat Güngör

Anne: Tüba Güngör

Çocuk: Ömer Yaşın Güngör

Pazar, 06 Mart 2011

Birol PEKER

Bugün bizim için çok özek ve güzel birgün.Çünkü bir tek oğlumuz bugün burada sünnet oldu.Oğlum Vatana ve Millete hayırlı olsun inşallah.Doktor beye ve Hemşire hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Herşey çok güzeldi...
Not : Allah bu imkanı bize sunanlarda ALLAH razı olsun...

Sünnet çocuğu: Batuhan PEKER

Baba : Birol PEKER                                                              
aus Trann

Cuma, 24 Aralık 2010

Şirvan EKİCİ

Çok saygıdeğer Dr. Nihat Koca ,
Sevgili Nihat,
Ailelerimizin Hukuğu,dostluğu çok eskilere dayanmakta .Uzun yıllar sonra değerli arkadaşım Nihat'ın biricik yeğenim Enes'i sünnet edeceğini o zamanlar hayal dahi edemezdik.Gönül isterdiki babam Muhittin'inde bugün yanımızda olsun.Sevgili yeğenimin çok değerli bir aile dostu tarafından sünnet edilmiş olması bizim için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı.Ailem ve yeğenim adına sana müteşekkürüm.

Sünnet çocuğu : Enes Ekilioğlu
Anne-Baba: Canan ve Mesut Ekilioğlu 

Dostuma Sevgilerimle,
Şirvan EKİCİ

Cuma, 24 Aralık 2010

 

 «BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon»Sayfa 1 / 21
EuroMedica - Sünnet Merkezi A-1100 Wien, Gudrunstrasse 189, 4.Kat (Ecke Sonnleithnergasse 20)
Tel: +43 650/ 40 55 404 Web: www.dr-nihatkoca.com